Tellimisinfo

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. NB: KAUPLUSES PUUDUB KAARDIMAKSE VÕIMALUS.
Kui olete soovitud tooted välja valinud ja need ostukorvi lisanud, märkige lahtritesse oma kontaktandmed. Tumeda kirjaga lahtrid on kohustuslikud.
Peale andmete sisestamist tuleb nõustuda käesolevate tellimistingimustega ja vajutada nuppu "saada tellimus". Kui kõik kohustuslikud lahtrid on täidetud, siis saate koheselt tagasiside veebilehelt tellimuse edastamise kohta.
Hiljemalt 7 päeva jooksul saadetakse Teie elektronpostile arve ja peale arve tasumist saadame Teile kauba. Pakitud kaup väljub Paradiisi Mesilast 2 korda nädalas.Toimingu kiirendamiseks palume saata meile koopia maksekorraldusest.

Kauba kättesaamiseks on 5 võimalust:

1. Itella SmartPOST - tingimused SmartPOST´i kodulehelt SmartPOST
NB! Itella SmartPost´i puhul kirjutage märkuste lahtrisse pakiautomaadi asukoht kuhu soovite pakki saada.
SmartPost´i saatekulu lisatakse kauba arvele.
Smartposti hinnad vastavalt kapi suurusele:
XS: 2,70EUR
S: 3,50 EUR
M: 4,50 EUR
L: 5,50 EUR
XL: 7,00 EUR
Hind sisaldab kaupade pakendamist, pakendi materiale ja logistilisi kulusid.


2. Itella SmartPOST KULLER - tingimused SmartPOST´i kodulehelt SmartPOST
XS: 5,00 EUR
S: 6,00 EUR
M: 7,00 EUR
L: 9,00 EUR
XL: 12,00 EUR
XXL: 16,00 EUR


3. ELS kulleriga – kaubad kaaluga üle 2 kg (sh pakkematerjal). Kauba kättesaamisel lisandub kättetoimetamise tasu vastavalt Eesti Post’i kehtivale ELS hinnakirjale. Kaup tuuakse Teie märgitud aadressile. Kuller helistab Teile eelnevalt ette, et kokku leppida kättetoimetamise aeg. Postikulu tuleb maksta otse kullerile.

4. Omniva PAKIAUTOMAAT. Palun kirjutage märkuste lahtrisse oma lemmik automaadi asukoht. Paki kättesaamisel saab tasuda transpordi eest otse automaadi terminali.

5. Tulles kaubale ise järele - sel juhul palun märkige vastav soov ja täpsustage järeletuleku aeg tellimuse vormi kommentaari lahtris.


Kasutamata kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus. Paradiisi Mesila Oü ei vastuta kauba edasisest liikumisest kui see on üle antud kullerteenust osutava ettevõtte haldusesse.
Kasutamata kauba tagastamise puhul kannab saatekulud ostja. Samuti ka garantiisse tuleva kauba puhul.